444 48 48

Gazi Hastanesi Beşevler / ANKARA

Genel Bilgiler

Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı 1993 yılında kurulmuş olup, 23 yıldır kurucu kadro ve sonradan katılan Öğretim Üyeleri ile akademik, eğitim ve tedavi hizmetlerini başarı ile sürdürmektedir. Anabilim Dalımızda uzmanlık eğitimlerini tamamlamış 14 uzman, farklı akademik unvanlarla ülkemiz üniversite ve eğitim araştırma hastanelerinde görev yapmaktadır. Anabilim Dalımızda halen; 4 Profesör, 1 Doçent, 2 Yardımcı Doçent, 1 Araştırma Görevlisi Doktor, 5 Tıbbi Fizik Uzmanı, 13 Sağlık Teknisyeni, 1 Hemşire ve 3 Sekreter görev yapmaktadır. Cihaz parkımızda aktif olarak kullanılan; biri yoğunluk ayarlı radyoterapi imkanı sağlayabilen olmak üzere 3 lineer hızlandırıcı tedavi cihazı, bir adet BT simülatör, 2 adet tedavi planlama sistemi ve doz verifikasyon sistemleri faaliyetlerimizi desteklemektedir.

Verilen Hizmetler

Anabilim Dalımızda; tüm onkolojik olgularda eksternal radyoterapi uygulamaları ve bu hastaların karşılaştıkları tıbbi sorunların giderilmesi için her türlü ilaç, destek tedavileri ve hastalığa ait tıbbi izlem işlemleri karşılanmaktadır.

Nasıl Randevu Alabilirim?

Anabilim Dalımızdan randevu almak için; B Blok -1. katta bulunan sekretaryamıza bizzat başvurabilir veya (312) 202 65 95 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Telefonla randevu alırken, T.C. kimlik numaranızı hazır bulundurunuz ve lütfen randevu sekreterinin soracağı soruları doğru cevaplayınız.

Randevu tarihinizde, resmi işlemleriniz esnasında T.C. kimlik numaranızın olduğu resmi kimliğin ibraz edilmesi gerektiğinden, yanınızda bulundurunuz.

İletişim

Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı: B Blok -1. Kat
Tel: (312) 202 65 95

Radyoterapi Fiziği Uzmanları: B Blok -1. Kat
Tel: (312) 202 65 94

Doktorlarımız