Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın Hastanemizi Ziyareti

20 Kasım 2016 Pazar 14:00

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı akşamı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN Gazi Üniversitesi Hastanemizi ve Hastanemizde yatmakta olan 15 Temmuz olaylarının kahraman gazilerini ziyaret etmişlerdir.

 

 

Hastalarımızı tek tek ziyaret eden, yoğun bakımda tedavi gören hastalarla birebir ilgilenen ve geçmiş olsun dileklerini ileten Sayın Cumhurbaşkanımıza, diğer hasta ve hasta yakınları coşkulu sevgi gösterilerinde bulunmuşlardır.

İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sayın Fatma Betül SAYAN KAYA, Ankara Valimiz Ercan TOPACA, Rektörümüz Sayın Prof. Dr. İbrahim USLAN, Başhekimimiz Doç. Dr. Ahmet DEMİRCAN ve Başhekim Yardımcımız Prof. Dr. Ş. Gülbin AYGENCEL BIKMAZ'ın eşlik ettiği ziyaret çok verimli geçmiş olup, bu esnada Sayın Cumhurbaşkanımıza Üniversitemiz ve Hastanemiz ile ilgili bazı taleplerimizi sunma fırsatı olmuştur.

Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımızı, değerli gazilerimize geçmiş olsun dileklerimizi ve hastane çalışanlarımıza özverili katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.